Get Adobe Flash player

Film promocyjny

Dokumenty

Bezapelacyjnie najlepsz? za?og? Mistrzostw Polski Juniorw w kategorii open by?a Karolina Anzel, ktra wsplnie z Paw?em Roszkowskim w pi?knym stylu zdobyli z?oty medal. Kolejne miejsce w punktacji generalnej a pierwsze w kategorii dziewcz?t zdoby?a kole?anka klubowa Antonina Marciniak z za?ogantk? Ann? Matwiejczuk. Na trzecim miejscu zosta?a sklasyfikowana za?oga z YKP Gdynia Ewa Romaniuk, Katarzyna Goralska. Pozostali reprezentanci naszego miasta uplasowali si? odpowiednio: 6 miejsce w kategorii ch?opcw wywalczy?a za?oga Kamil Cesarski, Beniamin Waszkiewicz natomiast w kategorii dziewcz?t 7 by?a Lidia Bochan, Oliwia Korszun a na 11 miejscu zosta?a uplasowa?a si? Magdalena Nosorowska, Joanna Pierzcha?a.

Za trzy tygodnie zawodnicy wystartuj? w Grkach Zachodnich w Mistrzostwach Polski w olimpijskiej klasie 470. Trzymamy kciuki.