Get Adobe Flash player

Film promocyjny

Dokumenty

Wyniki końcowe Mistrzostw BAZY Mrągowo

wyniki klasy 420

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
4 5 6
7 8
1 POL 56370 Kacper Paszek, Mężczyzna, Bartosz Reiter, OKŻ Olsztyn 13,0 3 2 2
(4) 2 1
1 2
2 POL 56627 Julia Szmit, Mężczyzna, Filiop Szmit, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 25,0 8 3 (10)
2 4 3
4 1
3 POL 56369 Patryk Kosmalski, Mężczyzna, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 26,0 4 1 3
(ufd) 1 2
3 12
4 POL 54956 Amelia Linowska, Kobieta, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 27,0 1 4 (dsq)
1 5 5
2 9
5 POL 55654 Zofia Korsak, Kobieta, Karolin Cendrowska, MKS Dwójka Warszawa 34,0 2 6 4
3 7 6
(12) 6
6 POL 56147 Aleksandra Roszkowska, Kobieta, Natalia Wocial, KS Spójnia Warszawa 42,0 9 7 8
6 3 4
5 (15)
7 POL 55653 Magdalena Jagiełło, Kobieta, Nina Machowicz, MKS Dwójka Warszawa 47,0 7 10 1
5 8 8
(15) 8
8 POL 56141 Mateusz Szweda, Mężczyzna, Jacek Muszyński, KS Spójnia Warszawa 56,0 5 8 5
11 (12) 9
7 11
9 BLR 55532 Anna Liashehunskaja, Kobieta, Ilya Kukojtovich, Sduschop NEMAN Grodno 57,0 (14) 5 6
10 13 7
9 7
10 POL 55565 Jan Turczynowicz, Mężczyzna, Antoni Sapijaszko, KS Spójnia Warszawa 60,0 11 11 11
7 6 11
(14) 3
11 POL 53564 Lena Sobiech, Kobieta, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 80,0 13 9 7
14 15 14
8 (18)
12 POL 56142 Emilia Roszkowska, Mężczyzna, Tomasz Santorowski, KS Spójnia Warszawa 81,0 12 13 14
8 11 (15)
13 10
13 POL 56628 Mikołaj Merkler, Mężczyzna, Jakub Kamiński, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 89,0 15 (16) 12
15 16 12
6 13
14 POL 53619 Mateusz Buło, Mężczyzna, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 89,0 10 12 9
13 (dsq) 13
18 14
15 POL 56623 Jan Gierzyński, Mężczyzna, Paweł Kuszewski, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 90,0 (19) 17 15
18 9 17
10 4
16 POL 54949 Kuba Mazurek, Mężczyzna, Piotr Błoński, UKS Żegluj Lublin 94,0 6 15 18
12 10 16
(20) 17
17 POL 55806 Hanna Jarząbek, Kobieta, Marianna Kula, MKS Dwójka Warszawa 94,0 (16) 14 13
16 14 10
11 16
18 POL 5 Kornel Dębiak, Mężczyzna, Filip Kurczewski, CHKŻ Chojnice/MKS Żnin 103,0 (ufd) 18 19
9 18 18
16 5
19 POL 53374 Mateusz Białek, Mężczyzna, Jakub Michałowski, KS BAZA Mrągowo 126,0 18 (19) 17
17 19 19
17 19
20 POL 56624 Maria Konarzewska, Kobieta, Joanna Fabisiak, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 129,0 17 (20) 16
20 17 20
19 20
21 POL 5455 Adam Rogowski, Mężczyzna, Aleksander Ropulewski, KS BAZA Mrągowo 143,0 20 (21) 21
19 20 21
21 21
22 POL 47987 Mikołaj Grudzień, Mężczyzna, Kamil Kopczyński, UKS Żegluj Lublin 151,0 21 22 20
21 21 (dnf)
dnc 22
23 GBR 50883 Matylda Kurusiewicz, Kobieta, Gabriela Szczepanik, UKS Żegluj Lublin 164,0 22 (dnf) 22
dnf dnf dnf
dnc dnc

WYNIKI KABINOWE

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 8
1 12 Jakub Malicki, P. Radziejewicz, ?, M. Olszewski, W. Wąsowicz, KKŻ Kaper 3,0 (1) 1 1 1
2 111 Karol Góralczyk,, ?, T. Krzywosz, D. Szukała, MTR Czos 7,0 2 2 (ufd) dnf

WYNIKI L'EQUIPE

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6
7 8
1 2715 Aleksander Hlebowicz, Mężczyzna, Amelia Kwiatkowska, Nauticus Olsztyn 15,0 1 5 (ufd) 4 1 1
2 1
2 2567 Anna Zynda, Mężczyzna, Szymon Jażdż, AZS AWFiS Gdańsk 19,0 3 4 1 1 4 (6)
4 2
3 2712 Radosław Parzych, Mężczyzna, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 21,0 4 2 (ufd) 5 3 3
1 3
4 2707 Hubert Bałdyga, Mężczyzna, Julianna Wypych, KS BAZA Mrągow 28,0 (ufd) 1 4 6 8 2
3 4
5 2537 Malwina Podsiad, Kobieta, Hanna Kuliś, KS BAZA Mrągowo 30,0 2 (9) 2 3 2 4
9 8
6 2714 Adrian Manista, Mężczyzna, Jakub Wąsikowski, Nauticus Olsztyn 30,0 (7) 3 5 2 5 5
5 5
7 2720 Marcel Wolętek, Mężczyzna, Jakub Częczek, Nauticus Olsztyn 43,0 5 7 3 8 (9) 7
7 6
8 2568 Amelia Rasz, Kobieta, Laura Skalska, AZS AWFiS Gdańsk 49,0 (8) 8 6 7 7 8
6 7
9 2563 Martyba Grycuk, Mężczyzna, Błażej Bortnowski, AZS AWFiS Gdańsk 54,0 6 6 (ufd) 9 6 9
8 10
10 2550 Magdalena Rejniak, Kobieta, Julia Surała, MKS Dwójka Warszawa 74,0 (dnc) 12 8 10 10 10
11 13
11 2152 Michał Krzemiński, Mężczyzna, Mateusz Rutkowski, MKS Dwójka Warszawa 77,0 (dnc) 10 7 11 dnf 11
12 11
12 2542 Zofia Gołębiowska, Kobieta, Zuzanna Maliniewicz, KS BAZA Mrągowo 81,0 9 11 9 (dnf) dnf dnf
10 12
13 2103 Tomasz Rataj, Mężczyzna, Filip Szloński, KS BAZA Mrągowo 97,0 (dnc) dnf dnf dnf dnf dnf
13 9
14 2543 Bartosz Kozioł, Mężczyzna, Szymon Woźniak, Nauticus Olsztyn 98,0 (ufd) 13 10 dnf dnf dnf
dnf dnf

WYNIKI OPP CHŁOPCY

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5
1 POL 2177 Patryk Chełkowski, Mężczyzna, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 5,0 (2) 1 1 1 2
2 POL 2162 Mateuz Gigielewicz, Mężczyzna, 2005, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 6,0 1 2 2 (11) 1
3 POL 73 Ignatiy Mikhailets, Mężczyzna, 2004, RCOP Minsk 31,0 3 13 5 10 (bfd)
4 BLR 505 Dzinis Sukhau, Mężczyzna, 2007, Sdushor Minsk 32,0 14 3 (16) 8 7
5 BLR 577 Matsvey Martonchyk, Mężczyzna, 2005, Sdushor Minsk 36,0 16 5 3 (31) 12
6 POL 1887 Mikołaj Strupiński, Mężczyzna, 2008, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 45,0 (19) 15 6 13 11
7 BLR 45 Yury Yaraskevich, Mężczyzna, 2006, RCOP Minsk 52,0 (27) 18 19 2 13
8 POL 1939 Dante Luciani, Mężczyzna, 2006, UKS Żegluj Lublin 53,0 11 4 4 (dsq) 34
9 POL 1297 Maciej Szawkowski, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 53,0 17 (19) 12 5 19
10 POL 932 Jakub Rusiniak, Mężczyzna, 2007, Nauticus YC Olsztyn 53,0 7 12 (20) 20 14
11 BLR 838 Yaroslav Zapolski-Dovnar, Mężczyzna, 2005, RCOP Minsk 53,0 25 11 9 (ufd) 8
12 POL 1891 Kacper Warywoda, Mężczyzna, 2005, Nauticus YC Olsztyn 56,0 (24) 10 11 17 18
13 POL 11943 Filip Rostek, Mężczyzna, 2006, Nauticus YK Olsztyn 59,0 20 21 (23) 9 9
14 POL 2120 Michał Karnacewicz, Mężczyzna, 2007, Nauticus YC Olsztyn 63,0 (46) 16 15 16 16
15 LTU 455 Rokas Germanavicius, Mężczyzna, 2008, Bangputus 75,0 22 24 14 15 (27)
16 BLR 141 Ivan Tereshov, Mężczyzna, 2005, Sduschor Neman Grodno 78,0 21 14 17 26 (40)
17 BLR 282 Mikita Martonchyk, Mężczyzna, 2008, Sdushor Minsk 82,0 15 9 29 (32) 29
18 LTU 473 Martas Kaniubas, Mężczyzna, 2006, Bangputus 86,0 49 20 10 7 (bfd)
19 LTU 453 Tadas Lokosevicius, Mężczyzna, 2008, Bangputus 89,0 13 27 32 (33) 17
20 LTU 452 Domas Janciukas, Mężczyzna, 2006, Bangputus 92,0 8 29 27 28 (33)
21 LTU 435 Jonas Vimantas, Mężczyzna, 2007, Bangputus 98,0 29 25 (36) 12 32
22 LTU 545 Marius Antanavicius, Mężczyzna, 2008, Bangputus 105,0 9 33 (41) 22 41
23 POL 6 Daniel Łachacz, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 109,0 30 23 25 (45) 31
24 POL 2104 Maksymylian Luto, Mężczyzna, 2008, Nauticus YC Olsztyn 111,0 26 37 (49) 25 23
25 POL 1601 Maciej Lewiński, Mężczyzna, 2006, UKS Żegluj Lublin 112,0 (dnf) 32 30 29 21
26 LTU 408 Jokubas Pekis, Mężczyzna, 2008, Bangputus 123,0 37 (40) 40 24 22
27 LTU 404 Tadas Azukas, Mężczyzna, 2009, Bangputus 124,0 (43) 43 21 30 30
28 POL 1700 Mikołaj Cieślak, Mężczyzna, 2008, UKS Żegluj Lublin 131,0 39 30 39 23 (42)
29 BLR 121 Maksim Kozich, Mężczyzna, 2007, Sduschor Neman Grodno 154,0 (52) 26 42 41 45
30 LTU 720 Rokas Jasaitis, Mężczyzna, 2009, Bangputus 160,0 38 45 (ufd) 42 35
31 LTU 1484 Adonas Dumbliauskas, Mężczyzna, 2007, MBK Marijampole Litwa 162,0 (47) 47 31 47 37
32 LTU 95 Kastytis Tuminauskas, Mężczyzna, 2011, Bangputus 165,0 44 28 (57) 49 44
33 LTU 318 Dovydas Eidukevicius, Mężczyzna, 2006, Bangputus 188,0 36 35 33 (ufd) bfd
34 POL 91 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 190,0 53 (61) 53 38 46
35 POL 1570 Michał Ciechanowicz, Mężczyzna, 2008, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 199,0 62 50 50 37 (bfd)
36 POL 980 Marcin Krawczyk, Mężczyzna, 2007, Naticus YK Olsztyn 209,0 (59) 55 51 51 52
37 POL 1332 Hugo Campistro, Mężczyzna, 2006, YKP Warszawa 216,0 51 49 59 57 (68)
38 POL 987 Szymon Budzisz, Mężczyzna, 2010, Naticus YK Olsztyn 222,0 58 53 52 59 (63)
39 POL 22011 Mateusz Budzisz, Mężczyzna, 2008, Naticus YK Olsztyn 224,0 64 (65) 46 61 53
40 LTU 1091 Radu Vyrtosu, Mężczyzna, 2009, Bangputus 232,0 48 56 64 64 (bfd)
41 POL 280 Bartosz Dobrenko, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 246,0 (dnf) 69 62 58 57
42 POL 11 Tomasz Płoczarczyk, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 256,0 65 (dnf) 72 55 64
43 POL 1714 Antoni Malicki, Mężczyzna, 2009, WTW Warszawa 271,0 68 (dnf) 70 63 70
44 POL 7 Jakub Aranin, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 281,0 (dnf) dnf dnf 53 60
45 POL 71 Igor Murach, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 297,0 (dnf) dnf dnf 60 69
46 POL 2201 Staś Wróblewski, Mężczyzna, 2010, WTW Warszawa 297,0 (dnf) dnf ufd 68 61
47 POL 1703 Jakub Ćwikła, Mężczyzna, 2009, Naticus YK Olsztyn 302,0 (dnf) dnf 74 69 75
48 POL 4 Karol Cesarski, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 325,0 (dnf) dnf dnf ufd 73
49 POL 1 Jakub Jabłoński, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 336,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf

WYNIKI OPP DO LAT 9

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5
1 POL 12177 Weronika Grala, Kobieta, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 34,0 5 17 (38) 6 6
2 POL 1817 Emilia Paszek, Kobieta, 2010, KS AZS AWFiS Gdańsk 112,0 (41) 36 34 27 15
3 LTU 404 Tadas Azukas, Mężczyzna, 2009, Bangputus 124,0 (43) 43 21 30 30
4 LTU 1570 Neringa Tuminauskaite, Kobieta, 2009, Bangputus 135,0 40 34 37 (46) 24
5 LTU 720 Rokas Jasaitis, Mężczyzna, 2009, Bangputus 160,0 38 45 (ufd) 42 35
6 LTU 95 Kastytis Tuminauskas, Mężczyzna, 2011, Bangputus 165,0 44 28 (57) 49 44
7 POL 91 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 190,0 53 (61) 53 38 46
8 POL 12971 Julia Płocharczyk, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 192,0 33 39 (68) 54 66
9 LTU 35 Marija Kolojanskaite, Kobieta, 2009, Bangputus 221,0 (67) 52 65 65 39
10 POL 987 Szymon Budzisz, Mężczyzna, 2010, Naticus YK Olsztyn 222,0 58 53 52 59 (63)
11 LTU 307 Emilija Petrauskaite, Kobieta, 2009, Litva 231,0 54 67 60 (ufd) 50
12 LTU 1091 Radu Vyrtosu, Mężczyzna, 2009, Bangputus 232,0 48 56 64 64 (bfd)
13 POL 17 Matylda Rodziewicz, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 245,0 (dnf) dnf 76 18 67
14 POL 280 Bartosz Dobrenko, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 246,0 (dnf) 69 62 58 57
15 POL 11 Tomasz Płoczarczyk, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 256,0 65 (dnf) 72 55 64
16 POL 1714 Antoni Malicki, Mężczyzna, 2009, WTW Warszawa 271,0 68 (dnf) 70 63 70
17 POL 1365 Zofia Kuszewska, Kobieta, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 274,0 (dnf) dnf 69 70 51
18 POL 71 Igor Murach, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 297,0 (dnf) dnf dnf 60 69
19 POL 2201 Staś Wróblewski, Mężczyzna, 2010, WTW Warszawa 297,0 (dnf) dnf ufd 68 61
20 POL 1703 Jakub Ćwikła, Mężczyzna, 2009, Naticus YK Olsztyn 302,0 (dnf) dnf 74 69 75
21 POL 1101 Klaudia Łachacz, Kobieta, 2010, KS BAZA Mrągowo 302,0 (dnf) dnf 75 72 71
22 POL 1467 Aniela Bałdyga, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 302,0 (dnf) dnf 73 73 72
23 POL 1468 Wiktoria Kilanowska, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 316,0 (dnf) dnf dnf 74 74

WYNIKI OPP DZIEWCZĄT

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5
1 POL 2006 Amelia Potejko, Kobieta, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 18,0 4 7 (8) 3 4
2 POL 2166 Dominika Grala, Kobieta, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 22,0 6 (8) 7 4 5
3 POL 12177 Weronika Grala, Kobieta, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 34,0 5 17 (38) 6 6
4 BLR 37 Felicia Mikhailets, Kobieta, 2006, RCOP Minsk 48,0 10 6 18 14 (20)
5 POL 2605 Magdalena Skómóg, Kobieta, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 53,0 18 (22) 13 19 3
6 LTU 451 Asta Aperaviciute, Kobieta, 2007, Bangputus 97,0 12 31 44 (ufd) 10
7 POL 1817 Emilia Paszek, Kobieta, 2010, KS AZS AWFiS Gdańsk 112,0 (41) 36 34 27 15
8 BLR 518 Mariya Kozak, Kobieta, 2006, Sdushor Minsk 112,0 23 (59) 26 35 28
9 POL 1291 Meda Rimaite, Kobieta, 2005, Litva 113,0 32 (38) 22 34 25
10 BLR 173 Justina Mikhailets, Kobieta, 2008, RCOP Minsk 120,0 28 (48) 45 21 26
11 BLR 333 Darya Yakimienka, Kobieta, 2008, Sdushor Minsk 131,0 35 (42) 24 36 36
12 LTU 1570 Neringa Tuminauskaite, Kobieta, 2009, Bangputus 135,0 40 34 37 (46) 24
13 POL 1167 Maja Szwejk, Kobieta, 2007, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 147,0 31 41 28 (75) 47
14 POL 984 Ola Błońska, Kobieta, 2008, UKS Żegluj Lublin 173,0 34 46 35 (67) 58
15 POL 12971 Julia Płocharczyk, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 192,0 33 39 (68) 54 66
16 POL 1505 Weronika Borodulin, Kobieta, 2007, Naticus YK Olsztyn 198,0 45 54 (61) 50 49
17 POL 3006 Oliwia Węgrzynowska, Kobieta, 2007, Naticus YK Olsztyn 207,0 61 (64) 58 40 48
18 POL 1903 Marta Juńczyk, Kobieta, 2007, Naticus YK Olsztyn 210,0 50 58 48 (62) 54
19 LTU 981 Guoda Urbonaviciute, Kobieta, 2008, Litva 212,0 60 57 47 48 (bfd)
20 LTU 85 Ramune Luksyte, Kobieta, 2007, Bangputus 213,0 42 44 43 (ufd) bfd
21 POL 1981 Ewa Fabisiak, Kobieta, 2007, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 215,0 55 62 (67) 39 59
22 POL 884 Zofia Zarzecka, Kobieta, 2008, YKP Warszawa 218,0 56 51 56 (66) 55
23 LTU 35 Marija Kolojanskaite, Kobieta, 2009, Bangputus 221,0 (67) 52 65 65 39
24 BLR 51 Lizareta Kukalovich, Kobieta, 2007, Sduschor Neman Grodno 222,0 (63) 60 63 56 43
25 LTU 307 Emilija Petrauskaite, Kobieta, 2009, Litva 231,0 54 67 60 (ufd) 50
26 POL 1202 Aleksandra Campistro, Kobieta, 2008, YKP Warszawa 238,0 (dnf) dnf 54 44 56
27 POL 1769 Maria Kmin, Kobieta, 2008, YKP Warszawa 243,0 (dnf) 63 66 52 62
28 POL 17 Matylda Rodziewicz, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 245,0 (dnf) dnf 76 18 67
29 POL 18 Oliwia Kaczyńska, Kobieta, 2008, KS BAZA Mrągowo 261,0 57 68 (71) 71 65
30 POL 1365 Zofia Kuszewska, Kobieta, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 274,0 (dnf) dnf 69 70 51
31 POL 1101 Klaudia Łachacz, Kobieta, 2010, KS BAZA Mrągowo 302,0 (dnf) dnf 75 72 71
32 POL 1467 Aniela Bałdyga, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 302,0 (dnf) dnf 73 73 72
33 POL 1468 Wiktoria Kilanowska, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 316,0 (dnf) dnf dnf 74 74

WYNIKI OPP GENERALNE

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5
1 POL 2177 Patryk Chełkowski, Mężczyzna, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 5,0 (2) 1 1 1 2
2 POL 2162 Mateuz Gigielewicz, Mężczyzna, 2005, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 6,0 1 2 2 (11) 1
3 POL 2006 Amelia Potejko, Kobieta, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 18,0 4 7 (8) 3 4
4 POL 2166 Dominika Grala, Kobieta, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 22,0 6 (8) 7 4 5
5 POL 73 Ignatiy Mikhailets, Mężczyzna, 2004, RCOP Minsk 31,0 3 13 5 10 (bfd)
6 BLR 505 Dzinis Sukhau, Mężczyzna, 2007, Sdushor Minsk 32,0 14 3 (16) 8 7
7 POL 12177 Weronika Grala, Kobieta, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 34,0 5 17 (38) 6 6
8 BLR 577 Matsvey Martonchyk, Mężczyzna, 2005, Sdushor Minsk 36,0 16 5 3 (31) 12
9 POL 1887 Mikołaj Strupiński, Mężczyzna, 2008, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 45,0 (19) 15 6 13 11
10 BLR 37 Felicia Mikhailets, Kobieta, 2006, RCOP Minsk 48,0 10 6 18 14 (20)
11 BLR 45 Yury Yaraskevich, Mężczyzna, 2006, RCOP Minsk 52,0 (27) 18 19 2 13
12 POL 2605 Magdalena Skómóg, Kobieta, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 53,0 18 (22) 13 19 3
13 POL 1939 Dante Luciani, Mężczyzna, 2006, UKS Żegluj Lublin 53,0 11 4 4 (dsq) 34
14 POL 1297 Maciej Szawkowski, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 53,0 17 (19) 12 5 19
15 POL 932 Jakub Rusiniak, Mężczyzna, 2007, Nauticus YC Olsztyn 53,0 7 12 (20) 20 14
16 BLR 838 Yaroslav Zapolski-Dovnar, Mężczyzna, 2005, RCOP Minsk 53,0 25 11 9 (ufd) 8
17 POL 1891 Kacper Warywoda, Mężczyzna, 2005, Nauticus YC Olsztyn 56,0 (24) 10 11 17 18
18 POL 11943 Filip Rostek, Mężczyzna, 2006, Nauticus YK Olsztyn 59,0 20 21 (23) 9 9
19 POL 2120 Michał Karnacewicz, Mężczyzna, 2007, Nauticus YC Olsztyn 63,0 (46) 16 15 16 16
20 LTU 455 Rokas Germanavicius, Mężczyzna, 2008, Bangputus 75,0 22 24 14 15 (27)
21 BLR 141 Ivan Tereshov, Mężczyzna, 2005, Sduschor Neman Grodno 78,0 21 14 17 26 (40)
22 BLR 282 Mikita Martonchyk, Mężczyzna, 2008, Sdushor Minsk 82,0 15 9 29 (32) 29
23 LTU 473 Martas Kaniubas, Mężczyzna, 2006, Bangputus 86,0 49 20 10 7 (bfd)
24 LTU 453 Tadas Lokosevicius, Mężczyzna, 2008, Bangputus 89,0 13 27 32 (33) 17
25 LTU 452 Domas Janciukas, Mężczyzna, 2006, Bangputus 92,0 8 29 27 28 (33)
26 LTU 451 Asta Aperaviciute, Kobieta, 2007, Bangputus 97,0 12 31 44 (ufd) 10
27 LTU 435 Jonas Vimantas, Mężczyzna, 2007, Bangputus 98,0 29 25 (36) 12 32
28 LTU 545 Marius Antanavicius, Mężczyzna, 2008, Bangputus 105,0 9 33 (41) 22 41
29 POL 6 Daniel Łachacz, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 109,0 30 23 25 (45) 31
30 POL 2104 Maksymylian Luto, Mężczyzna, 2008, Nauticus YC Olsztyn 111,0 26 37 (49) 25 23
31 POL 1817 Emilia Paszek, Kobieta, 2010, KS AZS AWFiS Gdańsk 112,0 (41) 36 34 27 15
32 POL 1601 Maciej Lewiński, Mężczyzna, 2006, UKS Żegluj Lublin 112,0 (dnf) 32 30 29 21
33 BLR 518 Mariya Kozak, Kobieta, 2006, Sdushor Minsk 112,0 23 (59) 26 35 28
34 POL 1291 Meda Rimaite, Kobieta, 2005, Litva 113,0 32 (38) 22 34 25
35 BLR 173 Justina Mikhailets, Kobieta, 2008, RCOP Minsk 120,0 28 (48) 45 21 26
36 LTU 408 Jokubas Pekis, Mężczyzna, 2008, Bangputus 123,0 37 (40) 40 24 22
37 LTU 404 Tadas Azukas, Mężczyzna, 2009, Bangputus 124,0 (43) 43 21 30 30
38 POL 1700 Mikołaj Cieślak, Mężczyzna, 2008, UKS Żegluj Lublin 131,0 39 30 39 23 (42)
39 BLR 333 Darya Yakimienka, Kobieta, 2008, Sdushor Minsk 131,0 35 (42) 24 36 36
40 LTU 1570 Neringa Tuminauskaite, Kobieta, 2009, Bangputus 135,0 40 34 37 (46) 24
41 POL 1167 Maja Szwejk, Kobieta, 2007, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 147,0 31 41 28 (75) 47
42 BLR 121 Maksim Kozich, Mężczyzna, 2007, Sduschor Neman Grodno 154,0 (52) 26 42 41 45
43 LTU 720 Rokas Jasaitis, Mężczyzna, 2009, Bangputus 160,0 38 45 (ufd) 42 35
44 LTU 1484 Adonas Dumbliauskas, Mężczyzna, 2007, MBK Marijampole Litwa 162,0 (47) 47 31 47 37
45 LTU 95 Kastytis Tuminauskas, Mężczyzna, 2011, Bangputus 165,0 44 28 (57) 49 44
46 POL 984 Ola Błońska, Kobieta, 2008, UKS Żegluj Lublin 173,0 34 46 35 (67) 58
47 LTU 318 Dovydas Eidukevicius, Mężczyzna, 2006, Bangputus 188,0 36 35 33 (ufd) bfd
48 POL 91 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 190,0 53 (61) 53 38 46
49 POL 12971 Julia Płocharczyk, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 192,0 33 39 (68) 54 66
50 POL 1505 Weronika Borodulin, Kobieta, 2007, Naticus YK Olsztyn 198,0 45 54 (61) 50 49
51 POL 1570 Michał Ciechanowicz, Mężczyzna, 2008, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 199,0 62 50 50 37 (bfd)
52 POL 11362 Miłosz Wyszyński, ?, 2006, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 202,0 (66) 66 55 43 38
53 POL 3006 Oliwia Węgrzynowska, Kobieta, 2007, Naticus YK Olsztyn 207,0 61 (64) 58 40 48
54 POL 980 Marcin Krawczyk, Mężczyzna, 2007, Naticus YK Olsztyn 209,0 (59) 55 51 51 52
55 POL 1903 Marta Juńczyk, Kobieta, 2007, Naticus YK Olsztyn 210,0 50 58 48 (62) 54
56 LTU 981 Guoda Urbonaviciute, Kobieta, 2008, Litva 212,0 60 57 47 48 (bfd)
57 LTU 85 Ramune Luksyte, Kobieta, 2007, Bangputus 213,0 42 44 43 (ufd) bfd
58 POL 1981 Ewa Fabisiak, Kobieta, 2007, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 215,0 55 62 (67) 39 59
59 POL 1332 Hugo Campistro, Mężczyzna, 2006, YKP Warszawa 216,0 51 49 59 57 (68)
60 POL 884 Zofia Zarzecka, Kobieta, 2008, YKP Warszawa 218,0 56 51 56 (66) 55
61 LTU 35 Marija Kolojanskaite, Kobieta, 2009, Bangputus 221,0 (67) 52 65 65 39
62 BLR 51 Lizareta Kukalovich, Kobieta, 2007, Sduschor Neman Grodno 222,0 (63) 60 63 56 43
63 POL 987 Szymon Budzisz, Mężczyzna, 2010, Naticus YK Olsztyn 222,0 58 53 52 59 (63)
64 POL 22011 Mateusz Budzisz, Mężczyzna, 2008, Naticus YK Olsztyn 224,0 64 (65) 46 61 53
65 LTU 307 Emilija Petrauskaite, Kobieta, 2009, Litva 231,0 54 67 60 (ufd) 50
66 LTU 1091 Radu Vyrtosu, Mężczyzna, 2009, Bangputus 232,0 48 56 64 64 (bfd)
67 POL 1202 Aleksandra Campistro, Kobieta, 2008, YKP Warszawa 238,0 (dnf) dnf 54 44 56
68 POL 1769 Maria Kmin, Kobieta, 2008, YKP Warszawa 243,0 (dnf) 63 66 52 62
69 POL 17 Matylda Rodziewicz, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 245,0 (dnf) dnf 76 18 67
70 POL 280 Bartosz Dobrenko, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 246,0 (dnf) 69 62 58 57
71 POL 11 Tomasz Płoczarczyk, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 256,0 65 (dnf) 72 55 64
72 POL 18 Oliwia Kaczyńska, Kobieta, 2008, KS BAZA Mrągowo 261,0 57 68 (71) 71 65
73 POL 1714 Antoni Malicki, Mężczyzna, 2009, WTW Warszawa 271,0 68 (dnf) 70 63 70
74 POL 1365 Zofia Kuszewska, Kobieta, 2010, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 274,0 (dnf) dnf 69 70 51
75 POL 7 Jakub Aranin, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 281,0 (dnf) dnf dnf 53 60
76 POL 71 Igor Murach, Mężczyzna, 2009, KS BAZA Mrągowo 297,0 (dnf) dnf dnf 60 69
77 POL 2201 Staś Wróblewski, Mężczyzna, 2010, WTW Warszawa 297,0 (dnf) dnf ufd 68 61
78 POL 1703 Jakub Ćwikła, Mężczyzna, 2009, Naticus YK Olsztyn 302,0 (dnf) dnf 74 69 75
79 POL 1101 Klaudia Łachacz, Kobieta, 2010, KS BAZA Mrągowo 302,0 (dnf) dnf 75 72 71
80 POL 1467 Aniela Bałdyga, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 302,0 (dnf) dnf 73 73 72
81 POL 1468 Wiktoria Kilanowska, Kobieta, 2009, KS BAZA Mrągowo 316,0 (dnf) dnf dnf 74 74
82 POL 4 Karol Cesarski, Mężczyzna, 2007, KS BAZA Mrągowo 325,0 (dnf) dnf dnf ufd 73
83 POL 1 Jakub Jabłoński, Mężczyzna, 2008, KS BAZA Mrągowo 336,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf
 

informacje gim

Logowanie



Kana? YouTube
Nasz patron