Get Adobe Flash player

Film promocyjny

Dokumenty

Wyniki regat po drugim dniu regat


L`Equipe_po 6 wyścigach

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6
1 2715 Aleksander Hlebowicz, Mężczyzna, Amelia Kwiatkowska, Nauticus Olsztyn 12,0 1 5 (ufd) 4 1 1
2 2567 Anna Zynda, Mężczyzna, Szymon Jażdż, AZS AWFiS Gdańsk 13,0 3 4 1 1 4 (6)
3 2537 Malwina Podsiad, Kobieta, Hanna Kuliś, KS BAZA Mrągowo 13,0 2 (9) 2 3 2 4
4 2712 Radosław Parzych, Mężczyzna, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 17,0 4 2 (ufd) 5 3 3
5 2714 Adrian Manista, Mężczyzna, Jakub Wąsikowski, Nauticus Olsztyn 20,0 (7) 3 5 2 5 5
6 2707 Hubert Bałdyga, Mężczyzna, Julianna Wypych, KS BAZA Mrągow 21,0 (ufd) 1 4 6 8 2
7 2720 Marcel Wolętek, Mężczyzna, Jakub Częczek, Nauticus Olsztyn 30,0 5 7 3 8 (9) 7
8 2563 Martyba Grycuk, Mężczyzna, Błażej Bortnowski, AZS AWFiS Gdańsk 36,0 6 6 (ufd) 9 6 9
9 2568 Amelia Rasz, Kobieta, Laura Skalska, AZS AWFiS Gdańsk 36,0 (8) 8 6 7 7 8
10 2550 Magdalena Rejniak, Kobieta, Julia Surała, MKS Dwójka Warszawa 50,0 (dnc) 12 8 10 10 10
11 2152 Michał Krzemiński, Mężczyzna, Mateusz Rutkowski, MKS Dwójka Warszawa 54,0 (dnc) 10 7 11 dnf 11
12 2542 Zofia Gołębiowska, Kobieta, Zuzanna Maliniewicz, KS BAZA Mrągowo 59,0 9 11 9 (dnf) dnf dnf
13 2543 Bartosz Kozioł, Mężczyzna, Szymon Woźniak, Nauticus Olsztyn 68,0 (ufd) 13 10 dnf dnf dnf
14 2103 Tomasz Rataj, Mężczyzna, Filip Szloński, KS BAZA Mrągowo 75,0 (dnc) dnf dnf dnf dnf dnf

Wyniki Jachty_Kabin

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2
1 12 Jakub Malicki, P. Radziejewicz, ?, M. Olszewski, W. Wąsowicz, KKŻ Kaper 2,0 1 1
2 111 Karol Góralczyk,, ?, T. Krzywosz, D. Szukała, MTR Czos 4,0 2 2


420_po 6 wyścigach

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
4 5 6
1 POL 56370 Kacper Paszek, Mężczyzna, Bartosz Reiter, OKŻ Olsztyn 10,0 3 2 2
(4) 2 1
2 POL 56369 Patryk Kosmalski, Mężczyzna, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 11,0 4 1 3
(ufd) 1 2
3 POL 54956 Amelia Linowska, Kobieta, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 16,0 1 4 (dsq)
1 5 5
4 POL 56627 Julia Szmit, Mężczyzna, Filiop Szmit, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 20,0 8 3 (10)
2 4 3
5 POL 55654 Zofia Korsak, Kobieta, Karolin Cendrowska, MKS Dwójka Warszawa 21,0 2 6 4
3 (7) 6
6 POL 56147 Aleksandra Roszkowska, Kobieta, Natalia Wocial, KS Spójnia Warszawa 28,0 (9) 7 8
6 3 4
7 POL 55653 Magdalena Jagiełło, Kobieta, Nina Machowicz, MKS Dwójka Warszawa 29,0 7 (10) 1
5 8 8
8 POL 56141 Mateusz Szweda, Mężczyzna, Jacek Muszyński, KS Spójnia Warszawa 38,0 5 8 5
11 (12) 9
9 POL 55532 Anna Liashehunskaja, Kobieta, Ilya Kukojtovich, Sduschop NEMAN Grodno 41,0 (14) 5 6
10 13 7
10 POL 55565 Jan Turczynowicz, Mężczyzna, Antoni Sapijaszko, KS Spójnia Warszawa 46,0 (11) 11 11
7 6 11
11 POL 53564 Lena Sobiech, Kobieta, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 57,0 13 9 7
14 (15) 14
12 POL 53619 Mateusz Buło, Mężczyzna, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 57,0 10 12 9
13 (dsq) 13
13 POL 56142 Emilia Roszkowska, Mężczyzna, Tomasz Santorowski, KS Spójnia Warszawa 58,0 12 13 14
8 11 (15)
14 POL 54949 Kuba Mazurek, Mężczyzna, Piotr Błoński, UKS Żegluj Lublin 59,0 6 15 (18)
12 10 16
15 POL 55806 Hanna Jarząbek, Kobieta, Marianna Kula, MKS Dwójka Warszawa 67,0 (16) 14 13
16 14 10
16 POL 56628 Mikołaj Merkler, Mężczyzna, Jakub Kamiński, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 70,0 15 (16) 12
15 16 12
17 POL 56623 Jan Gierzyński, Mężczyzna, Paweł Kuszewski, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 76,0 (19) 17 15
18 9 17
18 POL 5 Kornel Dębiak, Mężczyzna, Filip Kurczewski, CHKŻ Chojnice/MKS Żnin 82,0 (ufd) 18 19
9 18 18
19 POL 56624 Maria Konarzewska, Kobieta, Joanna Fabisiak, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 90,0 17 (20) 16
20 17 20
20 POL 53374 Mateusz Białek, Mężczyzna, Jakub Michałowski, KS BAZA Mrągowo 90,0 18 (19) 17
17 19 19
21 POL 5455 Adam Rogowski, Mężczyzna, Aleksander Ropulewski, KS BAZA Mrągowo 101,0 20 (21) 21
19 20 21
22 POL 47987 Mikołaj Grudzień, Mężczyzna, Kamil Kopczyński, UKS Żegluj Lublin 105,0 21 22 20
21 21 (dnf)
23 GBR 50883 Matylda Kurusiewicz, Kobieta, Gabriela Szczepanik, UKS Żegluj Lublin 116,0 22 (dnf) 22
dnf dnf dnf
 

informacje gim

Logowanie



Kana? YouTube
Nasz patron