Get Adobe Flash player

Film promocyjny

Dokumenty

Pełne wyniki po 1 dniu regat


420_women_1_day

Mistrzostwa Bazy Mrągowo 2018,
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kl 420
Mrągowo, 5-7.10.2018 r.

420, L`Equipe, Optimist, RSX, Bic Techno, Jachty Kabinowe,

Wyniki 420 - / Kobiet
Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
1 POL 55654 Zofia Korsak, Kobieta, Karolin Cendrowska, MKS Dwójka Warszawa 12,0 2 6 4
2 POL 55653 Magdalena Jagiełło, Kobieta, Nina Machowicz, MKS Dwójka Warszawa 18,0 7 10 1
3 POL 56147 Aleksandra Roszkowska, Kobieta, Natalia Wocial, KS Spójnia Warszawa 24,0 9 7 8
4 POL 55532 Anna Liashehunskaja, Kobieta, Ilya Kukojtovich, Sduschop NEMAN Grodno 25,0 14 5 6
5 POL 54956 Amelia Linowska, Kobieta, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 29,0 1 4 dsq
6 POL 53564 Lena Sobiech, Kobieta, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 29,0 13 9 7
7 POL 55806 Hanna Jarząbek, Kobieta, Marianna Kula, MKS Dwójka Warszawa 43,0 16 14 13
8 POL 56624 Maria Konarzewska, Kobieta, Joanna Fabisiak, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 53,0 17 20 16
9 GBR 50883 Matylda Kurusiewicz, Kobieta, Gabriela Szczepanik, UKS Żegluj Lublin 68,0 22 dnf 22


420_open_1_day

Mistrzostwa Bazy Mrągowo 2018,
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kl 420
Mrągowo, 5-7.10.2018 r.

420, L`Equipe, Optimist, RSX, Bic Techno, Jachty Kabinowe,

Wyniki 420
Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
1 POL 56370 Kacper Paszek, Mężczyzna, Bartosz Reiter, OKŻ Olsztyn 7,0 3 2 2
2 POL 56369 Patryk Kosmalski, Mężczyzna, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 8,0 4 1 3
3 POL 55654 Zofia Korsak, Kobieta, Karolin Cendrowska, MKS Dwójka Warszawa 12,0 2 6 4
4 POL 55653 Magdalena Jagiełło, Kobieta, Nina Machowicz, MKS Dwójka Warszawa 18,0 7 10 1
5 POL 56141 Mateusz Szweda, Mężczyzna, Jacek Muszyński, KS Spójnia Warszawa 18,0 5 8 5
6 POL 56627 Julia Szmit, Mężczyzna, Filiop Szmit, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 21,0 8 3 10
7 POL 56147 Aleksandra Roszkowska, Kobieta, Natalia Wocial, KS Spójnia Warszawa 24,0 9 7 8
8 POL 55532 Anna Liashehunskaja, Kobieta, Ilya Kukojtovich, Sduschop NEMAN Grodno 25,0 14 5 6
9 POL 54956 Amelia Linowska, Kobieta, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 29,0 1 4 dsq
10 POL 53564 Lena Sobiech, Kobieta, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 29,0 13 9 7
11 POL 53619 Mateusz Buło, Mężczyzna, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 31,0 10 12 9
12 POL 55565 Jan Turczynowicz, Mężczyzna, Antoni Sapijaszko, KS Spójnia Warszawa 33,0 11 11 11
13 POL 54949 Kuba Mazurek, Mężczyzna, Piotr Błoński, UKS Żegluj Lublin 39,0 6 15 18
14 POL 56142 Emilia Roszkowska, Mężczyzna, Tomasz Santorowski, KS Spójnia Warszawa 39,0 12 13 14
15 POL 56628 Mikołaj Merkler, Mężczyzna, Jakub Kamiński, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 43,0 15 16 12
16 POL 55806 Hanna Jarząbek, Kobieta, Marianna Kula, MKS Dwójka Warszawa 43,0 16 14 13
17 POL 56623 Jan Gierzyński, Mężczyzna, Paweł Kuszewski, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 51,0 19 17 15
18 POL 56624 Maria Konarzewska, Kobieta, Joanna Fabisiak, MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 53,0 17 20 16
19 POL 53374 Mateusz Białek, Mężczyzna, Jakub Michałowski, KS BAZA Mrągowo 54,0 18 19 17
20 POL 5 Kornel Dębiak, Mężczyzna, Filip Kurczewski, CHKŻ Chojnice/MKS Żnin 61,0 ufd 18 19
21 POL 5455 Adam Rogowski, Mężczyzna, Aleksander Ropulewski, KS BAZA Mrągowo 62,0 20 21 21
22 POL 47987 Mikołaj Grudzień, Mężczyzna, Kamil Kopczyński, UKS Żegluj Lublin 63,0 21 22 20
23 GBR 50883 Matylda Kurusiewicz, Kobieta, Gabriela Szczepanik, UKS Żegluj Lublin 68,0 22 dnf 22
 

informacje gim

Logowanie



Kana? YouTube
Nasz patron