Get Adobe Flash player

Film promocyjny

Dokumenty

Nasze 29er na regatach

W dniach 23 25.05.2014 zawodnicy klasy 29er uczestniczyli w zawodach o Puchar Polskiego Zwi?zku ?eglarskiego. Regaty odby?y si? w Pucku. I miejsce zaj??a za?oga Bazy Mr?gowo Mik Martyna / P?tlak Wojciech II miejsce zaj??a za?oga Bazy Mr?gowo So?taniuk Karolina / Patermann Jakub Kolejne miejsca naszych zawodnikw to: IV miejsce za?oga Stolarczyk Wojciech / Knorps Damian V miejsce za?oga Tydelska Aleksandra / Wierzchnicka Sandra. Regaty by?y pierwsz? kwalifikacj? do Mistrzostw ?wiata Juniorw Mi?dzynarodowej Federacji ?eglarskiej ISAF. W dniach 30.05 01.06.2014 zawodnicy klasy 29er uczestniczyli w zawodach o Puchar Prezydenta Gdyni. Regaty odby?y si? w Gdyni. II miejsce zaj??a za?oga Bazy Mr?gowo Mik Martyna / P?tlak Wojciech. III miejsce zaj??a za?oga Bazy Mr?gowo So?taniuk Karolina / Patermann Jakub Kolejne miejsca naszych zawodnikw to: IV miejsce za?oga Stolarczyk Wojciech / Knorps Damian V miejsce za?oga Tydelska Aleksandra / Wierzchnicka Sandra. Regaty by?y drug? kwalifikacj? do Mistrzostw ?wiata Juniorw Mi?dzynarodowej Federacji ?eglarskiej ISAF. Zako?czone kwalifikacje wy?oni?y za?og? , ktra reprezentowa? b?dzie Polsk? podczas Mistrzostw ?wiata ISAF. W klasie 29er , w Mistrzostwach ?wiata Mi?dzynarodowej Federacji ?eglarskiej wystartuje nasza za?oga Mik Martyna / P?tlak Wojciech.

 

informacje gim

LogowanieKana? YouTube
Nasz patron