Spis treści

11.10.2019 rok piątek

WYNIKI PO 3 WYŚCIGACH KLASA "420"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
1 POL 6370 Patryk Kosmalski, Tomasz Lewandowski 6,0 4 1 1
2 POL 56370 Zofia Korsak, Karolina Cendrowska 6,0 2 2 2
3 POL 56625 Mikołaj Merkler, Jakub Kamiński 10,0 1 3 6
4 POL 55657 Rafał Pogorzelski, Filip Fajfer 15,0 5 5 5
5 POL 55953 Ludwik Grzelak, Marcel Montrymowicz 16,0 3 6 7
6 POL 54956 Amelia Linowska, Julia Chmiel 17,0 6 7 4
7 POL 56884 Pola Dzik, Iga Wielczyk 23,0 11 4 8
8 POL 55651 Mateusz Buło, Kamil Jankowski 24,0 7 8 9
9 BLR 55536 Saveliy Morozov, Ekaterina Zhibul 37,0 10 dsq 3
10 POL 56702 Korneliusz Dębiak, Filip Kurczewski 37,0 9 9 19
11 POL 53374 Radosław Parzych, Grzegorz Sitarek 38,0 16 12 10
12 BLR 55535 Wladzislaw Dziesiukievich, Gleb Kazei 39,0 15 10 14
13 POL 56623 Amelia Potejko, Paweł Kuszewski 42,0 14 13 15
14 POL 55652 Julia Schmidt, Zuzanna Figiel 44,0 12 11 21
15 POL 53564 Lena Sobiech, Agnieszka Zadora 44,0 13 18 13
16 POL 53621 Zuzanna Ołowiak, Zofia Kucharska 46,0 8 21 17
17 POL 56624 Dominika Grala, Joanna Fabisiak 46,0 18 17 11
18 POL 54 Aleksander Hlebowicz, Adrian Manista 50,0 19 15 16
19 POL 36831 Nina Janowicz, Stanisław Janowicz 56,0 dns 14 18
20 POL 56627 Marta Chomik, Maria Konarzewska 57,0 17 16 dnf
21 POL 53601 Michał Mazurowski, Aleksander Warno 58,0 dns 22 12
22 POL 53619 Eliza Kołtak, Amelia Kwiatkowska 61,0 20 19 22
23 POL 56829 Wojtek Jankowski, Michał Jankowski 64,0 dns 20 20

 

WYNIKI PO 3 WYŚCIGACH KLASA "L'EQUIPE"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
1 2715 Jakub Częczek, Jakub Wąsikowski 4,0 1 2 1
2 2718 Mikołaj Wojciechowski, Wojciech Kwaśny 10,0 4 3 3
3 2712 Hubert Bałdyga, Jakub Aranin 14,0 5 1 8
4 2714 Marta Juńczyk, Nadia Onichimowska 18,0 8 5 5
5 2707 Malwina Podsiad, Hanna Kuliś 19,0 2 ufd 2
6 715 Kacper Wojczulanis, Mateusz Budzisz 22,0 11 7 4
7 2717 Maks Rybicki, Wiktor Mielnik 24,0 3 dsq 6
8 2508 Oliwia Węgrzynowska, Weronika Borodulin 25,0 9 9 7
9 2537 Antoni Kuźmiński, Zuzanna Maliniewicz 30,0 7 8 dns
10 2719 Aleksandra Kot, Maja Mozowska 34,0 ufd 4 ufd
11 2536 Alicja Łowicka, Szymon Woźniak 34,0 13 6 dns
12 2546 Kacper Warywoda, Antoni Muszyński 34,0 10 ret 9
13 2716 Antonina Kiełbik, Alicja Śmiecińska 36,0 6 ufd ufd
14 254 Bartosz Kozioł, Jędrzej Grabysa 37,0 12 dnf 10