Spis treści

 

WYNIKI REGAT 

13.10.2019 rok niedziela

 WYNIKI REGAT DESKI - POBRANIE FORMAT .PDF

 

WYNIKI GENERALNE REGAT KLASA "OPP"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4
1 POL 1937 Maciej Szawkowski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 10,0 1 4 5 (ufd)
2 POL 1608 Weronika Grala, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4
3 POL 1603 Tomasz Zadora, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 16,0 11 3 2 (16)
4 BLR 282 Mikita Martonchyk, Mężczyzna, 28-Kwi-2008, Sdushor Minsk 16,0 5 2 9 (22)
5 POL 1880 Mikołaj Bujalski, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Nauticus YC Olsztyn 18,0 (10) 9 7 2
6 POL 907 Milena Siczek, Kobieta, 01-Sty-2005, UKS Żegluj Lublin 18,0 (12) 5 10 3
7 POL 12036 Lidia Łukasik, Kobieta, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 19,0 8 8 3 (12)
8 POL 1927 Mikołaj Czałbowski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 21,0 (13) 6 6 9
9 POL 2104 Szymon Kroczek, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Nauticus YC Olsztyn 23,0 16 1 (27) 6
10 POL 129 Eryk Majewski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 24,0 3 17 4 (19)
11 POL 1989 Mikołaj Głąb, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 31,0 4 16 (20) 11
12 POL 1942 Alicja Żuber, Kobieta, 01-Sty-2006, Nauticus YC Olsztyn 32,0 (37) 10 12 10
13 POL 1936 Daniel Łachacz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 35,0 6 18 11 (27)
14 BLR 577 Darya Yakimenka, Kobieta, 31-Maj-2008, Sdushor Minsk 40,0 (28) 7 13 20
15 POL 1939 Mikołaj Cieślak, Mężczyzna, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 40,0 9 14 17 (21)
16 LTU 465 Tadas Lukosevicius, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Baltijos Bures/Bangputys 41,0 (22) 19 21 1
17 POL 2167 Piotr Kostrzewa, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 41,0 2 (ufd) 34 5
18 POL 3443 Aleksander Kolman, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 41,0 14 (21) 19 8
19 LTU 454 Rokas Jasaitis, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 18 20 8 (ufd)
20 LTU 455 Rokas Germanavicius, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 15 15 16 (36)
21 POL 1601 Marcel Cichosz, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 55,0 19 22 14 (35)
22 POL 1700 Ewa Czapla, Kobieta, 01-Sty-2005, UKS Żegluj Lublin 57,0 21 13 23 (38)
23 POL 1655 Tymon Szkołut, Mężczyzna, 01-Sty-2009, UKS Żegluj Lublin 59,0 17 24 18 (32)
24 POL 1941 Marcin Krawczyk, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Nauticus YC Olsztyn 60,0 24 12 (35) 24
25 LTU 307 Emilija Petrauskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 64,0 25 (30) 24 15
26 LTU 398 Nevinga Taminauskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 70,0 (31) 23 22 25
27 POL 987 Szymon Budzisz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Nauticus YC Olsztyn 73,0 26 33 (40) 14
28 POL 2120 Maksymilian Luto, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 76,0 (ufd) ufd 15 7
29 POL 20 Oliwia Kaczyńska, Kobieta, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 80,0 27 25 28 (31)
30 POL 12971 Julia Płocharczyk, Kobieta, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 83,0 35 31 (37) 17
31 POL 1891 Adam Warno, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Nauticus YC Olsztyn 83,0 39 (41) 26 18
32 POL 1834 Mikołaj Łukasik, Mężczyzna, 01-Sty-2010, UKS Żegluj Lublin 83,0 30 (39) 30 23
33 LTU 99 Kastyhs Tuminauskas, Mężczyzna, 01-Sty-2011, Baltijos Bures/Bangputys 85,0 32 (34) 25 28
34 POL 1981 Ewa Fabisiak, Kobieta, 01-Sty-2007, Giżycka Grupa Regatowa 86,0 (34) 26 31 29
35 POL 1867 Aleksandra Błońska, Kobieta, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 94,0 23 38 33 (48)
36 LTU 814 Aironas Bargaila, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Baltijos Bures/Bangputys 96,0 29 (42) 41 26
37 POL 2171 Michał Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 97,0 (41) 28 36 33
38 POL 21 Jakub Jabłoński, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 101,0 (44) 32 39 30
39 POL 1207 Wojciech Markwart, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 103,0 43 (48) 47 13
40 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 103,0 (38) 37 32 34
41 POL 27 Matylda Rodziewicz, Kobieta, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 105,0 20 40 45 (46)
42 POL 1749 Bartosz Nogalski, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 105,0 40 36 29 (44)
43 LTU 335 Marja Kolojanskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 105,0 33 35 (38) 37
44 POL 1712 Zosia Kuszewska, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 36 29 (43) 43
45 POL 11 Nikodem Machejko, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 116,0 (ufd) 27 44 45
46 POL 1887 Karol Kostrzewa, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 124,0 42 (47) 42 40
47 POL 23 Igor Murach, Mężczyzna, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 130,0 46 43 (48) 41
48 POL 167 Aleksander Zajączkowski, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Giżycka Grupa Regatowa 137,0 50 45 (51) 42
49 POL 1363 Antonina Dziekańska, Kobieta, 01-Sty-2011, Giżycka Grupa Regatowa 140,0 47 (dnf) dnf 39
50 POL 984 Zuzanna Żuchowska, Kobieta, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 141,0 48 44 (49) 49
51 POL 1924 Adam Szalewicz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 45 49 50 (dns)
52 POL 570 Maja Horoszkiewicz, Kobieta, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 51 (dnf) 46 47
53 POL 25 Karol Cesarski, Mężczyzna, 01-Sty-2007, KS BAZA Mrągowo 145,0 49 46 (52) 50

WYNIKI OFICJALNE KLASA "OPP" DO LAT 9

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4
1 POL 1608 Weronika Grala, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4
2 POL 987 Szymon Budzisz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Nauticus YC Olsztyn 73,0 26 33 (40) 14
3 POL 1834 Mikołaj Łukasik, Mężczyzna, 01-Sty-2010, UKS Żegluj Lublin 83,0 30 (39) 30 23
4 LTU 99 Kastyhs Tuminauskas, Mężczyzna, 01-Sty-2011, Baltijos Bures/Bangputys 85,0 32 (34) 25 28
5 LTU 814 Aironas Bargaila, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Baltijos Bures/Bangputys 96,0 29 (42) 41 26
6 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 103,0 (38) 37 32 34
7 POL 1712 Zosia Kuszewska, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 36 29 (43) 43
8 POL 1363 Antonina Dziekańska, Kobieta, 01-Sty-2011, Giżycka Grupa Regatowa 140,0 47 (dnf) dnf 39

WYNIKI OFICJALNE KLASA "OPP" DZIEWCZĘTA

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4
1 POL 1608 Weronika Grala, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4
2 POL 907 Milena Siczek, Kobieta, 01-Sty-2005, UKS Żegluj Lublin 18,0 (12) 5 10 3
3 POL 12036 Lidia Łukasik, Kobieta, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 19,0 8 8 3 (12)
4 POL 1942 Alicja Żuber, Kobieta, 01-Sty-2006, Nauticus YC Olsztyn 32,0 (37) 10 12 10
5 BLR 577 Darya Yakimenka, Kobieta, 31-Maj-2008, Sdushor Minsk 40,0 (28) 7 13 20
6 POL 1700 Ewa Czapla, Kobieta, 01-Sty-2005, UKS Żegluj Lublin 57,0 21 13 23 (38)
7 LTU 307 Emilija Petrauskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 64,0 25 (30) 24 15
8 LTU 398 Nevinga Taminauskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 70,0 (31) 23 22 25
9 POL 20 Oliwia Kaczyńska, Kobieta, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 80,0 27 25 28 (31)
10 POL 12971 Julia Płocharczyk, Kobieta, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 83,0 35 31 (37) 17
11 POL 1981 Ewa Fabisiak, Kobieta, 01-Sty-2007, Giżycka Grupa Regatowa 86,0 (34) 26 31 29
12 POL 1867 Aleksandra Błońska, Kobieta, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 94,0 23 38 33 (48)
13 POL 27 Matylda Rodziewicz, Kobieta, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 105,0 20 40 45 (46)
14 LTU 335 Marja Kolojanskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 105,0 33 35 (38) 37
15 POL 1712 Zosia Kuszewska, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 36 29 (43) 43
16 POL 1363 Antonina Dziekańska, Kobieta, 01-Sty-2011, Giżycka Grupa Regatowa 140,0 47 (dnf) dnf 39
17 POL 984 Zuzanna Żuchowska, Kobieta, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 141,0 48 44 (49) 49
18 POL 570 Maja Horoszkiewicz, Kobieta, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 51 (dnf) 46 47

 

WYNIKI OFICJALNE KLASA "OPP" CHŁOPCY

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4
1 POL 1937 Maciej Szawkowski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 10,0 1 4 5 (ufd)
2 POL 1603 Tomasz Zadora, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 16,0 11 3 2 (16)
3 BLR 282 Mikita Martonchyk, Mężczyzna, 28-Kwi-2008, Sdushor Minsk 16,0 5 2 9 (22)
4 POL 1880 Mikołaj Bujalski, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Nauticus YC Olsztyn 18,0 (10) 9 7 2
5 POL 1927 Mikołaj Czałbowski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 21,0 (13) 6 6 9
6 POL 2104 Szymon Kroczek, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Nauticus YC Olsztyn 23,0 16 1 (27) 6
7 POL 129 Eryk Majewski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 24,0 3 17 4 (19)
8 POL 1989 Mikołaj Głąb, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 31,0 4 16 (20) 11
9 POL 1936 Daniel Łachacz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 35,0 6 18 11 (27)
10 POL 1939 Mikołaj Cieślak, Mężczyzna, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 40,0 9 14 17 (21)
11 LTU 465 Tadas Lukosevicius, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Baltijos Bures/Bangputys 41,0 (22) 19 21 1
12 POL 2167 Piotr Kostrzewa, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 41,0 2 (ufd) 34 5
13 POL 3443 Aleksander Kolman, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 41,0 14 (21) 19 8
14 LTU 454 Rokas Jasaitis, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 18 20 8 (ufd)
15 LTU 455 Rokas Germanavicius, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 15 15 16 (36)
16 POL 1601 Marcel Cichosz, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 55,0 19 22 14 (35)
17 POL 1655 Tymon Szkołut, Mężczyzna, 01-Sty-2009, UKS Żegluj Lublin 59,0 17 24 18 (32)
18 POL 1941 Marcin Krawczyk, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Nauticus YC Olsztyn 60,0 24 12 (35) 24
19 POL 987 Szymon Budzisz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Nauticus YC Olsztyn 73,0 26 33 (40) 14
20 POL 2120 Maksymilian Luto, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 76,0 (ufd) ufd 15 7
21 POL 1891 Adam Warno, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Nauticus YC Olsztyn 83,0 39 (41) 26 18
22 POL 1834 Mikołaj Łukasik, Mężczyzna, 01-Sty-2010, UKS Żegluj Lublin 83,0 30 (39) 30 23
23 LTU 99 Kastyhs Tuminauskas, Mężczyzna, 01-Sty-2011, Baltijos Bures/Bangputys 85,0 32 (34) 25 28
24 LTU 814 Aironas Bargaila, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Baltijos Bures/Bangputys 96,0 29 (42) 41 26
25 POL 2171 Michał Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 97,0 (41) 28 36 33
26 POL 21 Jakub Jabłoński, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 101,0 (44) 32 39 30
27 POL 1207 Wojciech Markwart, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 103,0 43 (48) 47 13
28 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 103,0 (38) 37 32 34
29 POL 1749 Bartosz Nogalski, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 105,0 40 36 29 (44)
30 POL 11 Nikodem Machejko, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 116,0 (ufd) 27 44 45
31 POL 1887 Karol Kostrzewa, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 124,0 42 (47) 42 40
32 POL 23 Igor Murach, Mężczyzna, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 130,0 46 43 (48) 41
33 POL 167 Aleksander Zajączkowski, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Giżycka Grupa Regatowa 137,0 50 45 (51) 42
34 POL 1924 Adam Szalewicz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 45 49 50 (dns)
35 POL 25 Karol Cesarski, Mężczyzna, 01-Sty-2007, KS BAZA Mrągowo 145,0 49 46 (52) 50

 

WYNIKI GENERALNE REGAT KLASA "L'EQUIPE"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 2715 Jakub Częczek, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Jakub Wąsikowski, Nauticus YC Olsztyn 6,0 1 (2) 1 1 1 1 1
2 2707 Malwina Podsiad, Kobieta, 01-Sty-2006, Hanna Kuliś, KS BAZA Mrągowa 16,0 2 (ufd) 2 2 2 2 6
3 2718 Mikołaj Wojciechowski, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Wojciech Kwaśny, OKŻ Olsztyn 29,0 4 3 3 6 10 (11) 3
4 2717 Maks Rybicki, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Wiktor Mielnik, OKŻ Olsztyn 32,0 3 (dsq) 6 dsq 3 3 2
5 2712 Hubert Bałdyga, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Jakub Aranin, KS BAZA Mrągowa 35,0 5 1 8 4 (dnf) 4 13
6 2714 Marta Juńczyk, Kobieta, 01-Sty-2007, Nadia Onichimowska, Nauticus YC Olsztyn 35,0 8 5 5 8 (dnf) 5 4
7 2537 Antoni Kuźmiński, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Zuzanna Maliniewicz, KS BAZA Mrągowa 39,0 7 8 (dns) 5 4 7 8
8 2508 Oliwia Węgrzynowska, Kobieta, 01-Sty-2007, Weronika Borodulin, Nauticus YC Olsztyn 46,0 9 9 7 (dnf) 5 6 10
9 2719 Aleksandra Kot, Kobieta, 01-Sty-2005, Maja Mozowska, OKŻ Olsztyn 50,0 (ufd) 4 ufd 3 8 ufd 5
10 715 Kacper Wojczulanis, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Mateusz Budzisz, Nauticus YC Olsztyn 50,0 11 7 4 11 (12) 8 9
11 2716 Antonina Kiełbik, Kobieta, 01-Sty-2007, Alicja Śmiecińska, OKŻ Olsztyn 56,0 6 (ufd) ufd 7 6 ufd 7
12 2536 Alicja Łowicka, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Szymon Woźniak, Nauticus YC Olsztyn 61,0 13 6 (dns) 9 11 10 12
13 2546 Kacper Warywoda, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Antoni Muszyński, Nauticus YC Olsztyn 62,0 10 (ret) 9 10 7 dnf 11
14 254 Bartosz Kozioł, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Jędrzej Grabysa, Nauticus YC Olsztyn 67,0 12 (dnf) 10 12 9 9 ufd

 

WYNIKI GENERALNE REGAT KLASA "420"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 POL 6370 Patryk Kosmalski, Mężczyzna, 14-Lut-2003, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 6,0 (4) 1 1 1 1 1 1
2 POL 56370 Zofia Korsak, Kobieta, 03-Lut-2002, Karolina Cendrowska, MKS DWÓJKA Warszawa 13,0 2 2 2 2 3 2 (7)
3 POL 55953 Ludwik Grzelak, Mężczyzna, 28-Lip-2003, Marcel Montrymowicz, OKŻ Olsztyn 25,0 3 6 7 4 2 3 (11)
4 POL 56625 Mikołaj Merkler, Mężczyzna, 20-Mar-2004, Jakub Kamiński, Giżycka Grupa Regatowa 27,0 1 3 6 8 5 4 (12)
5 POL 54956 Amelia Linowska, Kobieta, 28-Mar-2003, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 28,0 6 7 4 3 (bfd) 6 2
6 BLR 55536 Saveliy Morozov, Mężczyzna, 19-Gru-2003, Ekaterina Zhibul, Sdushor Minsk 37,0 10 (dsq) 3 5 4 5 10
7 POL 55651 Mateusz Buło, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 45,0 7 8 9 6 (bfd) 10 5
8 POL 56702 Korneliusz Dębiak, Mężczyzna, 02-Lut-2003, Filip Kurczewski, OKŻ Olsztyn 47,0 9 9 (19) 11 6 9 3
9 POL 56884 Pola Dzik, Kobieta, 01-Maj-2004, Iga Wielczyk, YKP Gdynia 48,0 11 4 8 9 (bfd) 8 8
10 POL 55657 Rafał Pogorzelski, Mężczyzna, 16-Wrz-2003, Filip Fajfer, MKS DWÓJKA Warszawa 48,0 5 5 5 (14) 11 13 9
11 POL 55652 Julia Schmidt, Kobieta, 20-Sty-2003, Zuzanna Figiel, YKP Gdynia 54,0 12 11 (21) 7 7 11 6
12 BLR 55535 Wladzislaw Dziesiukievich, Mężczyzna, 09-Sie-2005, Gleb Kazei, Sdushor Minsk 72,0 15 10 14 (18) 8 7 18
13 POL 53374 Radosław Parzych, Mężczyzna, 05-Wrz-2005, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 76,0 16 12 10 (19) 9 12 17
14 POL 53601 Michał Mazurowski, Mężczyzna, 05-Kwi-2004, Aleksander Warno, Nauticus YC Olsztyn 84,0 (dns) 22 12 10 10 15 15
15 POL 53621 Zuzanna Ołowiak, Kobieta, 29-Lis-2005, Zofia Kucharska, YKP Gdynia 86,0 8 (21) 17 13 13 14 21
16 POL 36831 Nina Janowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2003, Stanisław Janowicz, KS AZS AWFiS Gdańsk 87,0 (dns) 14 18 17 16 18 4
17 POL 54 Aleksander Hlebowicz, Mężczyzna, 12-Gru-2004, Adrian Manista, Nauticus YC Olsztyn 88,0 (19) 15 16 12 12 17 16
18 POL 56623 Amelia Potejko, Mężczyzna, 18-Kwi-2004, Paweł Kuszewski, Giżycka Grupa Regatowa 94,0 14 13 15 16 17 (19) 19
19 POL 53564 Lena Sobiech, Kobieta, 09-Lip-2003, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 98,0 13 18 13 15 (bfd) 16 23
20 POL 56627 Marta Chomik, Kobieta, 06-Paź-2005, Maria Konarzewska, Giżycka Grupa Regatowa 104,0 17 16 (dnf) 20 14 23 14
21 POL 56624 Dominika Grala, Kobieta, 09-Lip-2003, Joanna Fabisiak, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 18 17 11 21 (dnf) 21 20
22 POL 53619 Eliza Kołtak, Kobieta, 04-Wrz-2005, Amelia Kwiatkowska, Nauticus YC Olsztyn 118,0 20 19 22 (23) 15 20 22
23 POL 56829 Wojtek Jankowski, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Michał Jankowski, KS AZS AWFiS Gdańsk 121,0 (dns) 20 20 22 dnf 22 13

 

WYNIKI OFICJALNE REGAT KLASA "420" MĘŻCZYŹNI

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 POL 6370 Patryk Kosmalski, Mężczyzna, 14-Lut-2003, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 6,0 (4) 1 1 1 1 1 1
2 POL 55953 Ludwik Grzelak, Mężczyzna, 28-Lip-2003, Marcel Montrymowicz, OKŻ Olsztyn 25,0 3 6 7 4 2 3 (11)
3 POL 56625 Mikołaj Merkler, Mężczyzna, 20-Mar-2004, Jakub Kamiński, Giżycka Grupa Regatowa 27,0 1 3 6 8 5 4 (12)
4 BLR 55536 Saveliy Morozov, Mężczyzna, 19-Gru-2003, Ekaterina Zhibul, Sdushor Minsk 37,0 10 (dsq) 3 5 4 5 10
5 POL 55651 Mateusz Buło, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 45,0 7 8 9 6 (bfd) 10 5
6 POL 56702 Korneliusz Dębiak, Mężczyzna, 02-Lut-2003, Filip Kurczewski, OKŻ Olsztyn 47,0 9 9 (19) 11 6 9 3
7 POL 55657 Rafał Pogorzelski, Mężczyzna, 16-Wrz-2003, Filip Fajfer, MKS DWÓJKA Warszawa 48,0 5 5 5 (14) 11 13 9
8 BLR 55535 Wladzislaw Dziesiukievich, Mężczyzna, 09-Sie-2005, Gleb Kazei, Sdushor Minsk 72,0 15 10 14 (18) 8 7 18
9 POL 53374 Radosław Parzych, Mężczyzna, 05-Wrz-2005, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 76,0 16 12 10 (19) 9 12 17
10 POL 53601 Michał Mazurowski, Mężczyzna, 05-Kwi-2004, Aleksander Warno, Nauticus YC Olsztyn 84,0 (dns) 22 12 10 10 15 15
11 POL 36831 Nina Janowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2003, Stanisław Janowicz, KS AZS AWFiS Gdańsk 87,0 (dns) 14 18 17 16 18 4
12 POL 54 Aleksander Hlebowicz, Mężczyzna, 12-Gru-2004, Adrian Manista, Nauticus YC Olsztyn 88,0 (19) 15 16 12 12 17 16
13 POL 56623 Amelia Potejko, Mężczyzna, 18-Kwi-2004, Paweł Kuszewski, Giżycka Grupa Regatowa 94,0 14 13 15 16 17 (19) 19
14 POL 56829 Wojtek Jankowski, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Michał Jankowski, KS AZS AWFiS Gdańsk 121,0 (dns) 20 20 22 dnf 22 13

WYNIKI OFICJALNE REGAT KLASA "420" KOBIETY 

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 56370 Zofia Korsak, Kobieta, 03-Lut-2002, Karolina Cendrowska, MKS DWÓJKA Warszawa 13,0 2 2 2 2 3 2 (7)
2 54956 Amelia Linowska, Kobieta, 28-Mar-2003, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 28,0 6 7 4 3 (bfd) 6 2
3 56884 Pola Dzik, Kobieta, 01-Maj-2004, Iga Wielczyk, YKP Gdynia 48,0 11 4 8 9 (bfd) 8 8
4 55652 Julia Schmidt, Kobieta, 20-Sty-2003, Zuzanna Figiel, YKP Gdynia 54,0 12 11 (21) 7 7 11 6
5 53621 Zuzanna Ołowiak, Kobieta, 29-Lis-2005, Zofia Kucharska, YKP Gdynia 86,0 8 (21) 17 13 13 14 21
6 53564 Lena Sobiech, Kobieta, 09-Lip-2003, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 98,0 13 18 13 15 (bfd) 16 23
7 56627 Marta Chomik, Kobieta, 06-Paź-2005, Maria Konarzewska, Giżycka Grupa Regatowa 104,0 17 16 (dnf) 20 14 23 14
8 56624 Dominika Grala, Kobieta, 09-Lip-2003, Joanna Fabisiak, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 18 17 11 21 (dnf) 21 20
9 53619 Eliza Kołtak, Kobieta, 04-Wrz-2005, Amelia Kwiatkowska, Nauticus YC Olsztyn 118,0 20 19 22 (23) 15 20 22

12.10.2019 rok sobota

WYNIKI PO 1 DNIU KLASA "OPP"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
1 POL 1937 Maciej Szawkowski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 10,0 1 4 5
2 POL 1603 Tomasz Zadora, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 16,0 11 3 2
3 BLR 282 Mikita Martonchyk, Mężczyzna, 28-Kwi-2008, Sdushor Minsk 16,0 5 2 9
4 POL 1608 Weronika Grala, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 19,0 7 11 1
5 POL 12036 Lidia Łukasik, Kobieta, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 19,0 8 8 3
6 POL 129 Eryk Majewski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 24,0 3 17 4
7 POL 1927 Mikołaj Czałbowski, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 25,0 13 6 6
8 POL 1880 Mikołaj Bujalski, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Nauticus YC Olsztyn 26,0 10 9 7
9 POL 907 Milena Siczek, Kobieta, 01-Sty-2005, UKS Żegluj Lublin 27,0 12 5 10
10 POL 1936 Daniel Łachacz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 35,0 6 18 11
11 POL 1989 Mikołaj Głąb, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 40,0 4 16 20
12 POL 1939 Mikołaj Cieślak, Mężczyzna, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 40,0 9 14 17
13 POL 2104 Szymon Kroczek, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Nauticus YC Olsztyn 44,0 16 1 27
14 LTU 454 Rokas Jasaitis, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 18 20 8
15 LTU 455 Rokas Germanavicius, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 15 15 16
16 BLR 577 Darya Yakimenka, Kobieta, 31-Maj-2008, Sdushor Minsk 48,0 28 7 13
17 POL 3443 Aleksander Kolman, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 54,0 14 21 19
18 POL 1601 Marcel Cichosz, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 55,0 19 22 14
19 POL 1700 Ewa Czapla, Kobieta, 01-Sty-2005, UKS Żegluj Lublin 57,0 21 13 23
20 POL 1942 Alicja Żuber, Kobieta, 01-Sty-2006, Nauticus YC Olsztyn 59,0 37 10 12
21 POL 1655 Tymon Szkołut, Mężczyzna, 01-Sty-2009, UKS Żegluj Lublin 59,0 17 24 18
22 LTU 465 Tadas Lukosevicius, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Baltijos Bures/Bangputys 62,0 22 19 21
23 POL 1941 Marcin Krawczyk, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Nauticus YC Olsztyn 71,0 24 12 35
24 LTU 398 Nevinga Taminauskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 76,0 31 23 22
25 LTU 307 Emilija Petrauskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 79,0 25 30 24
26 POL 20 Oliwia Kaczyńska, Kobieta, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 80,0 27 25 28
27 POL 2167 Piotr Kostrzewa, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 90,0 2 ufd 34
28 LTU 99 Kastyhs Tuminauskas, Mężczyzna, 01-Sty-2011, Baltijos Bures/Bangputys 91,0 32 34 25
29 POL 1981 Ewa Fabisiak, Kobieta, 01-Sty-2007, Giżycka Grupa Regatowa 91,0 34 26 31
30 POL 1867 Aleksandra Błońska, Kobieta, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 94,0 23 38 33
31 POL 987 Szymon Budzisz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Nauticus YC Olsztyn 99,0 26 33 40
32 POL 1834 Mikołaj Łukasik, Mężczyzna, 01-Sty-2010, UKS Żegluj Lublin 99,0 30 39 30
33 POL 12971 Julia Płocharczyk, Kobieta, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 103,0 35 31 37
34 POL 27 Matylda Rodziewicz, Kobieta, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 105,0 20 40 45
35 POL 2171 Michał Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 105,0 41 28 36
36 POL 1749 Bartosz Nogalski, Mężczyzna, 01-Sty-2007, UKS Żegluj Lublin 105,0 40 36 29
37 POL 1891 Adam Warno, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Nauticus YC Olsztyn 106,0 39 41 26
38 LTU 335 Marja Kolojanskaite, Kobieta, 01-Sty-2009, Baltijos Bures/Bangputys 106,0 33 35 38
39 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 107,0 38 37 32
40 POL 1712 Zosia Kuszewska, Kobieta, 01-Sty-2010, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 36 29 43
41 LTU 814 Aironas Bargaila, Mężczyzna, 01-Sty-2010, Baltijos Bures/Bangputys 112,0 29 42 41
42 POL 21 Jakub Jabłoński, Mężczyzna, 01-Sty-2008, KS BAZA Mrągowo 115,0 44 32 39
43 POL 2120 Maksymilian Luto, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 123,0 ufd ufd 15
44 POL 11 Nikodem Machejko, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 125,0 ufd 27 44
45 POL 1887 Karol Kostrzewa, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 131,0 42 47 42
46 POL 23 Igor Murach, Mężczyzna, 01-Sty-2009, KS BAZA Mrągowo 137,0 46 43 48
47 POL 1207 Wojciech Markwart, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Nauticus YC Olsztyn 138,0 43 48 47
48 POL 984 Zuzanna Żuchowska, Kobieta, 01-Sty-2008, UKS Żegluj Lublin 141,0 48 44 49
49 POL 1924 Adam Szalewicz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 45 49 50
50 POL 167 Aleksander Zajączkowski, Mężczyzna, 01-Sty-2009, Giżycka Grupa Regatowa 146,0 50 45 51
51 POL 25 Karol Cesarski, Mężczyzna, 01-Sty-2007, KS BAZA Mrągowo 147,0 49 46 52
52 POL 570 Maja Horoszkiewicz, Kobieta, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 151,0 51 dnf 46
53 POL 1363 Antonina Dziekańska, Kobieta, 01-Sty-2011, Giżycka Grupa Regatowa 155,0 47 dnf dnf

 

WYNIKI PO 2 DNIU KLASA "L'EQUIPE"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6
1 2715 Jakub Częczek, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Jakub Wąsikowski, Nauticus YC Olsztyn 5,0 1 (2) 1 1 1 1
2 2707 Malwina Podsiad, Kobieta, 01-Sty-2006, Hanna Kuliś, KS BAZA Mrągowa 10,0 2 (ufd) 2 2 2 2
3 2712 Hubert Bałdyga, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Jakub Aranin, KS BAZA Mrągowa 22,0 5 1 8 4 (dnf) 4
4 2718 Mikołaj Wojciechowski, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Wojciech Kwaśny, OKŻ Olsztyn 26,0 4 3 3 6 10 (11)
5 2717 Maks Rybicki, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Wiktor Mielnik, OKŻ Olsztyn 30,0 3 (dsq) 6 dsq 3 3
6 2537 Antoni Kuźmiński, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Zuzanna Maliniewicz, KS BAZA Mrągowa 31,0 7 8 (dns) 5 4 7
7 2714 Marta Juńczyk, Kobieta, 01-Sty-2007, Nadia Onichimowska, Nauticus YC Olsztyn 31,0 8 5 5 8 (dnf) 5
8 2508 Oliwia Węgrzynowska, Kobieta, 01-Sty-2007, Weronika Borodulin, Nauticus YC Olsztyn 36,0 9 9 7 (dnf) 5 6
9 715 Kacper Wojczulanis, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Mateusz Budzisz, Nauticus YC Olsztyn 41,0 11 7 4 11 (12) 8
10 2719 Aleksandra Kot, Kobieta, 01-Sty-2005, Maja Mozowska, OKŻ Olsztyn 45,0 (ufd) 4 ufd 3 8 ufd
11 2716 Antonina Kiełbik, Kobieta, 01-Sty-2007, Alicja Śmiecińska, OKŻ Olsztyn 49,0 6 (ufd) ufd 7 6 ufd
12 2536 Alicja Łowicka, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Szymon Woźniak, Nauticus YC Olsztyn 49,0 13 6 (dns) 9 11 10
13 2546 Kacper Warywoda, Mężczyzna, 01-Sty-2006, Antoni Muszyński, Nauticus YC Olsztyn 51,0 10 (ret) 9 10 7 dnf
14 254 Bartosz Kozioł, Mężczyzna, 01-Sty-2007, Jędrzej Grabysa, Nauticus YC Olsztyn 52,0 12 (dnf) 10 12 9 9

 

WYNIKI PO 2 DNIU KLASA "420"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6
1 POL 6370 Patryk Kosmalski, Mężczyzna, 14-Lut-2003, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 5,0 (4) 1 1 1 1 1
2 POL 56370 Zofia Korsak, Kobieta, 03-Lut-2002, Karolina Cendrowska, MKS DWÓJKA Warszawa 10,0 2 2 2 2 (3) 2
3 POL 55953 Ludwik Grzelak, Mężczyzna, 28-Lip-2003, Marcel Montrymowicz, OKŻ Olsztyn 18,0 3 6 (7) 4 2 3
4 POL 56625 Mikołaj Merkler, Mężczyzna, 20-Mar-2004, Jakub Kamiński, Giżycka Grupa Regatowa 19,0 1 3 6 (8) 5 4
5 POL 54956 Amelia Linowska, Kobieta, 28-Mar-2003, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 26,0 6 7 4 3 (bfd) 6
6 BLR 55536 Saveliy Morozov, Mężczyzna, 19-Gru-2003, Ekaterina Zhibul, Sdushor Minsk 27,0 10 (dsq) 3 5 4 5
7 POL 55657 Rafał Pogorzelski, Mężczyzna, 16-Wrz-2003, Filip Fajfer, MKS DWÓJKA Warszawa 39,0 5 5 5 (14) 11 13
8 POL 56884 Pola Dzik, Kobieta, 01-Maj-2004, Iga Wielczyk, YKP Gdynia 40,0 11 4 8 9 (bfd) 8
9 POL 55651 Mateusz Buło, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 40,0 7 8 9 6 (bfd) 10
10 POL 56702 Korneliusz Dębiak, Mężczyzna, 02-Lut-2003, Filip Kurczewski, OKŻ Olsztyn 44,0 9 9 (19) 11 6 9
11 POL 55652 Julia Schmidt, Kobieta, 20-Sty-2003, Zuzanna Figiel, YKP Gdynia 48,0 12 11 (21) 7 7 11
12 BLR 55535 Wladzislaw Dziesiukievich, Mężczyzna, 09-Sie-2005, Gleb Kazei, Sdushor Minsk 54,0 15 10 14 (18) 8 7
13 POL 53374 Radosław Parzych, Mężczyzna, 05-Wrz-2005, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 59,0 16 12 10 (19) 9 12
14 POL 53621 Zuzanna Ołowiak, Kobieta, 29-Lis-2005, Zofia Kucharska, YKP Gdynia 65,0 8 (21) 17 13 13 14
15 POL 53601 Michał Mazurowski, Mężczyzna, 05-Kwi-2004, Aleksander Warno, Nauticus YC Olsztyn 69,0 (dns) 22 12 10 10 15
16 POL 54 Aleksander Hlebowicz, Mężczyzna, 12-Gru-2004, Adrian Manista, Nauticus YC Olsztyn 72,0 (19) 15 16 12 12 17
17 POL 53564 Lena Sobiech, Kobieta, 09-Lip-2003, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 75,0 13 18 13 15 (bfd) 16
18 POL 56623 Amelia Potejko, Mężczyzna, 18-Kwi-2004, Paweł Kuszewski, Giżycka Grupa Regatowa 75,0 14 13 15 16 17 (19)
19 POL 36831 Nina Janowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2003, Stanisław Janowicz, KS AZS AWFiS Gdańsk 83,0 (dns) 14 18 17 16 18
20 POL 56624 Dominika Grala, Kobieta, 09-Lip-2003, Joanna Fabisiak, Giżycka Grupa Regatowa 88,0 18 17 11 21 (dnf) 21
21 POL 56627 Marta Chomik, Kobieta, 06-Paź-2005, Maria Konarzewska, Giżycka Grupa Regatowa 90,0 17 16 (dnf) 20 14 23
22 POL 53619 Eliza Kołtak, Kobieta, 04-Wrz-2005, Amelia Kwiatkowska, Nauticus YC Olsztyn 96,0 20 19 22 (23) 15 20
23 POL 56829 Wojtek Jankowski, Mężczyzna, 01-Sty-2005, Michał Jankowski, KS AZS AWFiS Gdańsk 108,0 (dns) 20 20 22 dnf 22

 


11.10.2019 rok piątek

WYNIKI PO 3 WYŚCIGACH KLASA "420"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
1 POL 6370 Patryk Kosmalski, Tomasz Lewandowski 6,0 4 1 1
2 POL 56370 Zofia Korsak, Karolina Cendrowska 6,0 2 2 2
3 POL 56625 Mikołaj Merkler, Jakub Kamiński 10,0 1 3 6
4 POL 55657 Rafał Pogorzelski, Filip Fajfer 15,0 5 5 5
5 POL 55953 Ludwik Grzelak, Marcel Montrymowicz 16,0 3 6 7
6 POL 54956 Amelia Linowska, Julia Chmiel 17,0 6 7 4
7 POL 56884 Pola Dzik, Iga Wielczyk 23,0 11 4 8
8 POL 55651 Mateusz Buło, Kamil Jankowski 24,0 7 8 9
9 BLR 55536 Saveliy Morozov, Ekaterina Zhibul 37,0 10 dsq 3
10 POL 56702 Korneliusz Dębiak, Filip Kurczewski 37,0 9 9 19
11 POL 53374 Radosław Parzych, Grzegorz Sitarek 38,0 16 12 10
12 BLR 55535 Wladzislaw Dziesiukievich, Gleb Kazei 39,0 15 10 14
13 POL 56623 Amelia Potejko, Paweł Kuszewski 42,0 14 13 15
14 POL 55652 Julia Schmidt, Zuzanna Figiel 44,0 12 11 21
15 POL 53564 Lena Sobiech, Agnieszka Zadora 44,0 13 18 13
16 POL 53621 Zuzanna Ołowiak, Zofia Kucharska 46,0 8 21 17
17 POL 56624 Dominika Grala, Joanna Fabisiak 46,0 18 17 11
18 POL 54 Aleksander Hlebowicz, Adrian Manista 50,0 19 15 16
19 POL 36831 Nina Janowicz, Stanisław Janowicz 56,0 dns 14 18
20 POL 56627 Marta Chomik, Maria Konarzewska 57,0 17 16 dnf
21 POL 53601 Michał Mazurowski, Aleksander Warno 58,0 dns 22 12
22 POL 53619 Eliza Kołtak, Amelia Kwiatkowska 61,0 20 19 22
23 POL 56829 Wojtek Jankowski, Michał Jankowski 64,0 dns 20 20

 

WYNIKI PO 3 WYŚCIGACH KLASA "L'EQUIPE"

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3
1 2715 Jakub Częczek, Jakub Wąsikowski 4,0 1 2 1
2 2718 Mikołaj Wojciechowski, Wojciech Kwaśny 10,0 4 3 3
3 2712 Hubert Bałdyga, Jakub Aranin 14,0 5 1 8
4 2714 Marta Juńczyk, Nadia Onichimowska 18,0 8 5 5
5 2707 Malwina Podsiad, Hanna Kuliś 19,0 2 ufd 2
6 715 Kacper Wojczulanis, Mateusz Budzisz 22,0 11 7 4
7 2717 Maks Rybicki, Wiktor Mielnik 24,0 3 dsq 6
8 2508 Oliwia Węgrzynowska, Weronika Borodulin 25,0 9 9 7
9 2537 Antoni Kuźmiński, Zuzanna Maliniewicz 30,0 7 8 dns
10 2719 Aleksandra Kot, Maja Mozowska 34,0 ufd 4 ufd
11 2536 Alicja Łowicka, Szymon Woźniak 34,0 13 6 dns
12 2546 Kacper Warywoda, Antoni Muszyński 34,0 10 ret 9
13 2716 Antonina Kiełbik, Alicja Śmiecińska 36,0 6 ufd ufd
14 254 Bartosz Kozioł, Jędrzej Grabysa 37,0 12 dnf 10

 

 


Płatności za obiady w roku szkolnym 2019/2020

Należy dokonywać gotówką u intendenta w Bursie Międzyszkolnej ul.Mrongowiusza 65B (tel. 89 741 20 43) lub na konto Bursy: 64 2030 0045 1110 0000 0221 0650 – po kontakcie telefonicznym z intendentem.

Koszt jednego obiadu – 6,- zł.